aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Kamienna Góra - Centrum KulturyCentrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza na tegoroczne ferie zimowe.

Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza na koncert wirtuoza perkusji zachodnioafrykańskiej.

Podczas wczorajszego (niedziela, 31 stycznia) przedstawienia w Centrum Kultury na widowni zasiadło ponad 120 osób. 

Po kilku latach przerwy wznowiła pracę Pracownia Modelarska działająca przy Centrum Kultury w Kamiennej Górze. 

Dzisiaj (wtorek, 2 lutego) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze dzieci spotkały się z przedstawicielami Nadleśnictwa Kamienna Góra oraz Towarzystwa Ochrony Ptaków. Zajęcia na sali oraz w terenie odbyły się w ramach Ferii 2016.

W ramach Ferii w Centrum Kultury w Kamiennej Górze grupa dzieci wyjechała na seans filmowy do Kina za Rogiem w Krzeszowie. 

W ramach Ferii w Centrum Kultury odbyły się dzisiaj (czwartek, 4 lutego) warsztaty detektywistyczne. Biolog i zoolog opowiadał o tropach zwierząt, a po zakończeniu mini wykłady przyszedł czas na wcielenie teorii w życie. 

Tradycyjnie już w ramach zajęć na feriach zimowych w Centrum Kultury prowadzone są zajęcia z nauki gry w szachu. 

fot. A. Kędzia

Dzięki wsparciu sponsora dzisiejszy wyjazd do ZOO we Wrocławiu był dla dzieci bezpłatny.

Drugi tydzień ferii zimowych w Centrum Kultury rozpoczął się od wizyty Indian. Dzisiaj (poniedziałek, 8 lutego) odbyły się warsztaty z tańców, zwyczajów i zachowania Indian Północnoamerykańskich.

Drugi dzień, drugiego tygodnia ferii zimowych w Centrum Kultury w Kamiennej Górze upłynął na poznawaniu krajów Europy.