aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via lh

Jedną z chorób, które dotykają dużą część polskiego społeczeństwa, jest reumatoidalne zapalenie stawów. Znacznie częściej dotyka ono kobiety, niż mężczyzn, a przypadki zachorowań notuje się również wśród dzieci. Nieleczone RZS prowadzi do ciężkiej degeneracji narządów lub całych układów narządów, a w konsekwencji do przedwczesnej śmierci.

spPragnę podziękować Wszystkim za tak liczny udział w uroczystościach pogrzebowych mojej Ukochanej żony, za modlitwę, życzliwe słowa, wyrazy współczucia.

Znaleziono klucze w Lubawce na ulicy Pocztowej tel. 696 065 644

Dzisiaj (sobota, 19 maja) w parku Watra w Lubawce zgubiono telefon komórkowy w pokrowcu moro. Telefon zgubiono został prawdopodobnie w okolicach skate parku.
Na znalazcę czeka nagroda. Informacje pod numerem: 733 660 258

Gambit Lubawka

 

Ogólnopolska sieć placówek edukacyjnych, w związku z otwarciem nowej szkoły w Kamiennej Górze, zaprasza do współpracy lektorów języka angielskiego.

fot. via wp

Pożyczanie jest łatwe, ale oddawanie już nie - to może nie norma, ale częsta sytuacja w odniesieniu do chwilówek. Co zrobić, gdy pojawi się taka sytuacja? Czy jest na nią sposób? Jak należy działać, aby wyjść na prostą?

avon

Witaj na mojej stronie

Zapraszam Cię do swojego zespołu – poznasz świetnych ludzi, którzy razem budują wspaniały biznes w Avon, a jednocześnie uzyskasz dostęp do tanich kosmetyków dla siebie i bliskich!

fot. wp

Lubisz pomajsterkować, uciec od czasu do czasu w zaciszne miejsce w swoim ogrodzie, gdzie odpoczniesz od codziennych trosk w towarzystwie swoich ukochanych narzędzi i butelki zimnego piwa? Znamy to uczucie. Nie zawsze jednak posiadacze domów jednorodzinnych z ogrodem mają ten komfort, by wydzielić strefę typowo dla prac naprawczych. To właśnie do nich skierowana jest oferta producentów mebli ogrodowych zawierająca domki narzędziowe.

fot. via wp

Wyjątkowo długi okres słoty i brzydkiej pogody już za nami. Wiosna to czas, kiedy możemy cieszyć się wracającą do życia przyrodą oraz promieniami słońca – to chyba najlepsze lekarstwo na codzienne troski i zmęczenia. Przydomowa przestrzeń musi być wobec tego miejscem funkcjonalnym. W naszej opinii najciekawszym do popołudniowej rekreacji produktem ogrodowym są dostępne na rynku drewniane altany ogrodowe.