aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Sylwester 2018 - Hotel Krokus

Cena 150 PLN od osoby z konsumpcją
Cena 75 PLN od osoby bez konsumpcji

fot. lh

Columbus Energy to jeden ze sprawdzonych dostawców rozwiązań z zakresu paneli słonecznych. Tym, co już na pierwszy rzut oka wyróżnia jego ofertę na tle konkurencji, jest wyjątkowa opcja umożliwiająca klientom samodzielne przetestowanie nowoczesnej technologii przez okres jednego roku.

DCR Kamienna Góra

W związku z podpisaniem umowy na fizjoterapię ambulatoryjną przez Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze z Narodowym Funduszem Zdrowia obowiązującej od dnia 10.12.2018 r., informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca w grudniu. Z zabiegów mogą skorzystać pacjenci ubezpieczeni w Narodowym Funduszu Zdrowia po przedstawieniu skierowania wystawionego przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Dom Dziecka Catharina w Nowym Siodle

Szanowni Mieszkańcy Krzeszowa, Jawiszowa, Lipienicy

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za okazane nam serce. Jesteśmy Wam -kochani wdzięczni za wspaniałe prezenty, oraz pamięć. Jak co roku, tak i teraz bardzo nam pomogliście. Pozostajemy w nadziei, że będziecie o nas zawsze pamiętać. My Was nigdy nie zapomnimy.

Wdzięczne 67 serc z Domu Dziecka Catharina w Nowym Siodle.

fot. wp

Okapy kuchenne są już standardem w polskich kuchniach i nikogo nie trzeba przekonywać do ich zakładania. Problemem jest za to wybór odpowiedniego urządzenia, a także sam montaż. Popełniane błędy sprawiają, że okapy kuchenne w wielu mieszkaniach nie działają poprawnie. Jak więc dobrać odpowiedni okap? Przedstawimy to na przykładach z oferty firmy Nortberg.

fot. wp

Wygodne, solidne i stylowe. Takie powinny być wymarzone krzesła do jadalni. Warto poświęcić trochę czasu na to, by je znaleźć. Zanim dokonamy zakupu, dokładnie przyjrzyjmy się krzesłu i wypróbujmy je. Ostatecznie, spędzimy na nim w przyszłości sporo czasu, przy posiłkach i na rozmowach z bliskimi. Wybór krzeseł powinien więc być przemyślany. Dopasujmy je do panującego w mieszkaniu stylu. Inny model sprawdzi się w rustykalnym wnętrzu, inny w minimalistycznym, a jeszcze inny w industrialnym.

Kalibra - Kamienna Góra - oferta pracy

fot. wp

Może ci się wydawać, że japonki to typ obuwia przeznaczonego dla kobiet, że to właśnie dla nich projektanci przygotowują swoje produkty. Nie będzie to do końca prawda, ponieważ od jakiegoś czasu na ulicach w upalne dni królują także męskie odpowiedniki japonek. Wzorowane na obuwiu z Kraju Kwitnącej Wiśni stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem nie tylko w trakcie dni spędzonych na plaży.

Kamienna Góra - Zajazd Zachęta Zajazd Zachęta (ul. Jeleniogórska 41, Kamienna Góra) zaprasza na DANCING. Bawimy się w sobotę (1 grudnia).

Katharsis

 

KATHARSIS SALON ZDROWIA I URODY
UL. SPACEROWA 5A
BUDYNEK  „ROYAL”
www.salon-katharsis.pl
Tel. 665 408 456

Nie masz pomysłu na prezent? Polecamy zakup karty podarunkowe, dzięki niej podarujesz bliskiej osobie chwilę piękna i relaksu.
Bon na usługi kosmetyczne i spa to zawsze trafiony prezent dla każdego bez względu na wiek i płeć.
Nasza bogata oferta pozwoli na dobranie idealnego prezentu.