aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. wp

Od jakiegoś czasu popularne stały się vouchery prezentowe. Do tej pory kupowałeś je w konkretnym sklepie odzieżowym czy z akcesoriami do domu. Przyszedł jednak czas na dość istotną zmianę w tym temacie – vouchery gwarantują nie tylko prezent, który samemu można sobie wybrać. Dodaj do tego niesamowite doświadczenia, adrenalinę oraz moc pozytywnych emocji. Co z tego wyjdzie? Masz rację – na pewno nie kolejny sweter z wełny czy lampa do salonu.

Zwykłe vouchery w roli szybkich prezentów to przeszłość

Każdy z nas dostał kiedyś voucher podarunkowy, podobnie jak wielu z nas zastanawiało się nad jego kupnem. To bardzo dobry pomysł, zwłaszcza gdy nie masz czasu, a szukanie prezentu chcesz mieć bardzo szybko z głowy. Warto jednak zastanowić się, czy kolejna karta prezentowa do sklepu odzieżowego to będzie prezent, który sprawi wiele frajdy? Czy, nawet samodzielnie wybrana, ramka na zdjęcia lub poduszki do sypialni, w jakikolwiek sposób oderwą solenizanta od zwyczajnej codzienności?

Odpowiedź brzmi: niestety nie. Właśnie dlatego vouchery do sklepów w centrach handlowych w roli prezentów odchodzą do lamusa.

Zaczęły się dla nas liczyć przeżycia oraz chwile, których możemy doświadczyć, a później wspominać przez długi czas. Chwilowe oderwanie się od codziennych obowiązków i zerwanie z rutyną to sposób na równie trafiony co szybki prezent. Duża porcja rozrywki oraz pozytywnych emocji działa jak ulubiona czekolada – podnosi poziom endorfin, a my w rezultacie mamy dużo energii i chęci do życia.

Zestawy oraz karty prezentowe, czyli prawdziwe super prezenty

Chcesz zaskoczyć bliskich i podarować im niezapomnianą przygodę? Można to zrobić na wiele sposobów. Wśród nich warto rozróżnić dwa, które wydają się najpopularniejsze oraz najprostsze do zrealizowania.

  • Karty prezentowe

Są upominkiem, który najszybciej kupisz online. Ładnie zapakowane, obiecują coś więcej niż voucher do sklepu odzieżowego. To prawdziwy super prezent, który wymienisz na doskonałe emocje. Nie może być mowy o nudzie.

Wśród wielu atrakcji wybierz tą, która najbardziej będzie odpowiadała twojemu bliskiemu. Wszystko zależy od ciebie: sam zdecyduj, czy twój tata będzie chciał skoczyć ze spadochronem, czy raczej degustować różnego rodzaju whisky w eleganckim lokalu. Rozrywkę zapewnia organizator, który jest profesjonalistą w swojej branży, nie ma więc mowy o źle zorganizowanej niespodziance.

Jeśli jednak nie jesteś pewien jaką atrakcję wybrać, możesz zdecydować się na bon prezentowy, który działa dokładnie tak jak voucher. Doładuj odpowiednią kwotę, aby następnie podarować bon bliskiej osobie. Dzięki takiemu rozwiązaniu prezent na pewno zostanie wykorzystany. Sam solenizant będzie mógł zdecydować jaka atrakcja najbardziej mu się podoba. Karty prezentowe sprawdzą się jako prezent na wiele różnych okoliczności. W końcu przynoszą dobre emocje, a te są odpowiednie na każdą okazję, kiedy świętujemy razem z najbliższymi.

  • Zestawy prezentowe

To katalog posegregowanych tematycznie atrakcji, z której bliska osoba wybiera do zrealizowania tą najlepszą. Zestawy prezentowe można znaleźć w formie katalogów – książeczek. W środku dostępnych jest kilka pomysłów na atrakcje z danej kategorii oraz ich szczegóły. Między innymi: kto organizuje daną zabawę, gdzie się odbywa, jak można zarezerwować termin oraz dane kontaktowe do firmy zapewniającej rozrywkę.

Katalogi różnią się między sobą atrakcjami, które oferują. W taki sposób bardzo łatwo dopasujesz je do upodobań danej osoby, którą chcesz obdarować. Znajdziesz prezent dla siostry jak i dla taty czy brata. Najważniejsze jest jednak to, że zestaw prezentowy, bon czy kartę można wymienić na przeżycia, których nigdy wcześniej nie miałeś okazji doświadczyć. Kto wie, może nawet uda ci się spełnić skrywane w ukryciu marzenie?