aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. lh

Plamy pojawiające się na tapicerce meblowej lub samochodowej mogą wprawić w zdenerwowanie. Ich usuwanie jest często związane z pewnym ryzykiem. W całym procesie bardzo ważne jest bowiem zastosowanie właściwej techniki oraz właściwych środków. Dlatego też wiedza w tym aspekcie jest kwestią kluczową. W odniesieniu do usuwania zabrudzeń i plam z wysokiej jakości tapicerki meblowej tudzież samochodowej, dobrze jest zatem zlecić wyspecjalizowanym w tejże materii podmiotom. Wśród nich można wyróżnić chociażby wrocławski podmiot o nazwie Nasze Pranie, który funkcjonuje na rynku już ponad dziesięć lat. Firma oferuje nie tylko korzystne ceny, bardzo dobrą jakość, ale także bezpłatną wycenę usługi oraz bezpłatny dojazd do klienta.

 

Oferta firmy Nasze Pranie.

Oferta podmiotu jest bardzo rozbudowana, toteż można tutaj zetknąć się z możliwością dokonania czyszczenia wszelkich elementów. Mowa jest zatem o takich składowych jak:

  • pranie dywanów,
  • pranie tapicerki samochodowej,
  • czyszczenie wykładzin,
  • czyszczenie parowe,
  • czyszczenie tapicerki meblowej,

W odniesieniu do każdego z tych elementów mowa jest o gwarancji wysokiej jakości, o gwarancji skuteczności oraz bardzo dobrej ceny. Aby można jednak mówić o owej gwarancji, czymś niezbędnym jest zarówno wiedza, doświadczenie jak i zastosowanie odpowiednich środków i odpowiednich technik czyszczenia.

Techniki czyszczenia tapicerki/ środki czyszczące

Zarówno pranie tapicerki meblowej jak i tej w samochodach, odbywa się poprzez metodę ekstrakcyjną. Ważne jest nie tylko to, jaka metoda jest zastosowana, ale także jakość sprzętu oraz środków chemicznych. Firma Nasze Pranie bazuje od wielu lat na nowoczesnych oraz bezpiecznych środkach chemicznych Tenzi, Kercher oraz K2. Ponadto również zastosowanie znajdują niezawodne urządzenia marki Santoema, które gwarantują uzyskanie planowanej jakości.

Metoda prania ekstrakcyjnego

Pranie ekstrakcyjne jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania plam i zabrudzeń z tapicerki meblowej oraz samochodowej. Jest to metoda, która w swojej istocie sprowadza się początkowo do nałożenia na czyszczoną powierzchnię środka chemicznego zwanego persprayem. Środek ten jest nakładany za pomocą specjalistycznego urządzenia natryskowo- ssącego o bardzo dużej mocy. Nałożenie owego środka ma na celu rozpuszczenie brudu, który zalega na tapicerce. Kolejnym z etapów jest zastosowanie drugiego środka chemicznego, którego zadaniem jest wypłukanie perspray wraz z rozpuszczonym brudem. Jest to obecnie najskuteczniejsza z metod, a zarazem również najbardziej bezpieczna dla człowieka oraz dla samej tapicerki. Tym samym firma Nasze Pranie daje pełną gwarancję na pranie tapicerki Wrocław jest rynkiem dosyć mocno konkurencyjnym, ale ten podmiot wciąż niezmiennie można zaliczyć do jego liderów. Dowodem na to na pewno może być pozytywna opinia szeregu podmiotów ściśle i stale współpracujących z firmą Nasze Pranie. Pozytywnych rekomendacji udzieliły jej między innymi takie podmioty jak chociażby Polska Presse, Geotrade, Kia Motors czy też Thorn. 

 

Wysoka jakość tapicerki meblowej oraz samochodowej jest elementem, który zazwyczaj kojarzony jest z jej trwałością. Niewłaściwe metody usuwania powstałych plam mogą spowodować konieczność wymiany takiej tapicerki, co też jest związane z wysokimi kosztami. Dlatego też usuwanie powstałych zabrudzeń nie powinno być dokonywane nieznanymi środkami, nie powinno się tego dokonywać na własną rękę, bo to niewłaściwy kierunek mogący doprowadzić do zniszczenia materiału.

 

REKLAMA

ds21