aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. facebook / KaMos

Spółdzielnia Mleczarska KaMos w Kamiennej Górze wydała i zachęca do zakupu kalendarz na 2021 rok. Na każdej ze stron znalazły się zdjęcia produktów kamiennogórskiej firmy, zwierzęta i symbole związane z danym miesiącem

Wczoraj (sobota, 28 listopada) odbyły się uroczystości pogrzfevowe ks. Zbigniewa Jagielskiego, proboszcza parafii w Marciszowie. Osoby, któe nie mogły uczestniczyć w uroczystości, mogą obejrzeć jej zapis wideo udostępniony w intrnecie.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 20:00 29 listopada do 8:00 30 listopada.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 19:00 29 listopada do 7:00 30 listopada.

policja

W dniu dzisiejszym ok. godz. 04:00 nad ranem na drodze krajowej DK-5 na wysokości Przedwojowa doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Aktualizacja 12:59

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 28 listopada) w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra wystartowały w drugim turnieju minisiatkówki o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej.

siatkowka

Dzisiaj (sobota, 28 listopada) juniorzy młodsi KS Sudety Kamienna Góra podejmowali KPS Chełmiec Wałbrzych.

ankieta

Grzegorz Chodkowski lider inicjatywy Młodzi w Kamiennej Górze zachęca do wypełnienia ankiety, która ma pomóc w zdiagnozowaniu problemów młodzieży z Kamiennej Góry w kilku sektorach jak np. transport, edukacja, sport, itd.

fot. diecezja legnicka

Na stronie Diecezji Legnickiej opublikowane zostały wskazówki dotyczące Adwentu i wizty duszpasterskich.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną Biskup Legnicki, kierując się troską o zdrowie i życie rodzin, zwłaszcza osób starszych, a także wszystkich prezbiterów diecezji legnickiej, podjął decyzję o odwołaniu wizyty duszpasterskiej 2020/2021 w dotychczasowej formie.

Wykonawcy dóch odcinków budwanej drogi ekspreswej S3 podali dane o postępie prac do 16 listopada.

fot. UMWD

Za nami 2 tygodnie monitorowania jakości powietrza w centrum Jeleniej Góry. Akcja zorganizowana została przez samorząd województwa w ramach kampanii „Czyste zasady” we współpracy z Instytutem Rozwoju Terytorialnego i Fundacją Ekorozwoju.

mckf Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze przyjmuje zapisy na kurs nauki pływania dla dzieci w wieku powyżej 5 lat - 30 godzin z instruktorem

sesja Marciszów - fot. relacja wideo z sesji

Od 1 stycznia 2021 roku mieszkańcy gminy Marciszów zapłacą znacznie więcej za odbiór śmieci. Uchwałę w tej sprawie podjęli dzisiaj (piątek, 27 listopada) radni.

sesja gmina Kamienna Góra - fot. relacja wideo

Kolejni radni przełożyli podjęcie decyzji o podniesieniu opłaty za odbiór śmieci. Dzisiaj (piątek, 27 listopada) sprawą mieli zająć się radni gminy Kamienna Góra.

kasDolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wykryła 2 nielegalne transporty odpadów do Polski. Transportowana był zużyta folia z produkcji rolniczej oraz złom.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA