aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dzisiaj (niedziela, 18 listopada) kolejne turnieje ćwierćfinałowe rozegrali młodzicy i młodziczki KS Sudety Kamienna Góra.

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Orzeł Lubawka : Darbor Bolesławice

W ostatniej kolejce wałbrzyskiej klasy A Orzeł Lubawka podejmował dzisiaj (niedziela, 18 listopada) Darbor Bolesławice.

zrzutka dla Damiana

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka funduszy na zakup handbike dla Damiana. Niedawno pisaliśmy o udziale chłopca w półmaratonie w Świdnicy.

LZS - ZB

Wczoraj (sobota, 17 listopada) zawodniczki LKS Pagaz Krzeszów zdobyły tytuł wice mistrzyń Dolnego Śląska LZS w piłce siatkowej kobiet.

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Olimpia Kamienna Góra : Włókniarz Leśna

Dzisiejszym (sobota, 17 listopada) meczem z Włókniarzem Leśna rundę jesienną klasy okręgowej zakończyła Olimpia Kamienna Góra.

Jak informuje Straż Graniczna od 22 listopada do 16 grudnia zostanie tymczasowo przywrócona kontrola graniczna. Granicę będzie można przekraczać tylko w wyznaczonych miejscach. Kontrole prowadzone będą wyrywkowo, przez patrole Straży Granicznej.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Zbliża się Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza grupy przedszkolne na wyjątkowe zajęcia plastyczne.

fot. policja Kamienna Góra

Pięciu mieszkańców Lubawki zatrzymanych zostało w związku z rozbojem dokonanym na Ukraińcu. Zatrzymani odpowiadać będą przed sądem.

Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 16 listopada) kończy się kadencja radnych, wójtów i burmistrzów. Nie kończą się jednak, rozpoczęte w tej kadencji inwestycje.

opactwo - Krzeszów - Nocne zwiedzanie

Zwiedzanie opactwa po zmroku jest bez wątpienia nietypowym przeżyciem. Wąskie schodowe klatki, trzeszczące ciemne strychy, klasztorne podziemia. Zwiedzanie najciekawszych i najbardziej tajemniczych miejsc w połączeniu z towarzyszącym artystycznym spektaklem stanowi wielką gratkę dla poszukiwaczy przygód. Kolejna okazja do takich przeżyć już w ostatni weekend listopada.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!".

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2 - Znów jesteśmy wolni

Dzisiaj (czwartek, 15 listopada) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się wieczór wspomnień "Znów jesteśmy wolni...". Spotkanie zorganizowane zostało w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim