aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. men.gov.pl

Jedna szkoła z terenu powiatu kamiennogórskiego otrzyma dotację z Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach projektu „Godność, wolność, niepodległość”.

marmedW ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED realizuje BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU. Celem Programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce narządu słuchu. Badania są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu.

Chełmsko Śląskie - warsztaty plastyczne

W ramach wakacyjnych propozycji w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się dzisiaj (poniedziałek, 20 sierpnia) warsztaty plastyczne.

We wtorek (14 sierpnia) w Chełmsku Śląskim rozegrany został Otwarty Turniej Siatkówki. Do rywalizacji przystąpili cztery drużyny.

Dzięki zaangażowaniu mieszkańca gminy, udało się ustalić osobę, której śmieci zostały wysypane przy drodze w Krzeszowie.

Święto Powiatu 2018

W sobotę (25 sierpnia) nad kamiennogórskim zalewem odbędzie się VIII Święto Mleka i III Święto Przedsiębiorczości.

Cross Kamdżordżia

Po raz pierwszy Cross Kamdżordżia odbędzie się we wrześniu. Letnia edycja biegu zaplanowana jest na 1 września.

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkachDzisiaj (niedziela, 19 sierpnia) na Mistrzostwach Polski w biathlonie na nartorolkach odbyły się biegi pościgowe i biegi indywidualne. Zawody rozgrywane były w Dusznikach Zdrój. Wczoraj pisaliśmy o wynikach w sprintach.

Dzisiaj (niedziela, 19 sierpnia) w Wałbrzychu odbył się XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych. Rywalizacji na głównej trasie towarzyszył bieg na 10 km zdominowany przez zawodników z powiatu kamiennogórskiego.

Wczoraj (sobota, 18 sierpnia) w Sobieszowie odbył się rajd MTB Rowerem Przez Karkonosze.

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Aktualizacja 20:30

Kamienna Góra - ograniczenie prędkości

Uwaga kierowcy wjeżdżający do Kamiennej Góry od strony Przedwojowa, na tej drodze ustawione zostało nowe ograniczenie prędkości.

Dzisiaj (sobota, 18 sierpnia) w Dusznikach Zdrój rozegrane zostały sprinty zaliczane do Mistrzostw Polski w biathlonie na nartorolkach. Startowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Orzeł Lubawka : Górnik II Wałbrzych

Pierwszy mecz w sezonie 2018/19 w wałbrzyskiej klasie A rozegrał dzisiaj (sobota, 18 sierpnia) Orzeł Lubawka. Lubawscy piłkarze podejmowali drugi zespół Górnika Wałbrzych.

Chełmsko Śląskie - galeria Skrawek

Dzisiaj (sobota, 18 sierpnia) w Chełmsku Śląskim odbyły się kolejne warsztaty zorganizowane w ramach projektu realizowanego przez stowarzyszenie Doliny Zadrny.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.