aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 22 marca) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. PP1 Kamienna Góra

Przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Kamiennej Górze przygotowując się do nadejście wiosny wykonały dekoracje w salach i kwiaty.

fot. znp.edu.pl

Związek Nauczycielstwa Polskiego na 8 kwietnia zapowiedział rozpoczęcie strajku w szkołach. Do 25 marca w placówkach przeprowadzone mają być referenda strajkowe.

Kamienna Góra - dworzec kolejowy

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe poszukuje chętnych do wykonania remontu wiaty na peronie na stacji kolejowej w Kamiennej Górze.

Pisarzowice - przedszkole

Dzieci z przedszkola w Pisarzowicach witały wiosnę z Lucyną Kornobys, polską niepełnosprawną lekkoatletką, medalistką igrzysk paraolimpijskich, mistrzostw świata i Europy.

Lubawka - papież Jan Paweł II

W 14. rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II na lubawskim rynku odbędzie się program artystyczny "Wieczór ze św. Janem Pawłem II".

Kino za Rogiem Krzeszów

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza w piątek i sobotę.

fot. ZSZiO Kamienna Góra

W różny sposób uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze powitali dzisiaj (czwartek, 21 marca) wiosnę.

Krzeszów - sprzątanie

Dzisiaj (czwartek, 21 marca) w pierwszy dzień wiosny kilkadziesiąt osób uczestniczyło w sprzątaniu Krzeszowa.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 21 marca) na hali sportowej w Pisarzowicach odbył się powiatowy turniej w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. ZSS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 21 marca) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze przywitano wiosnę.

Przedszkole nr 2 Kamienna Góra

Tylko dzięki pomocy przedszkolaków Wiosna pokonała dzisiaj (czwartek, 21 marca) Zimę. Pory roku stoczyły walkę na ringu w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze.

PZW Kamienna Góra "Miasto"

Koło PZW Kamienna Góra "Miasto" organizuje II Memoriał Józefa Michałczaka - ogólnopolskie, otarte zawody feederowe oraz zawody spławikowe dla członków koła.

WOK

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza 23 marca o godzinie 18:00 na otwarcie wystawy autorstwa Dominiki Wiśnik pod tytułem "Nasze stulecie". Bohaterkami/modelkami były kobiety, organizatorki i uczestniczki Projektu Społecznego "Nasze stulecie". Dodatkową atrakcją w dniu wydarzenia będzie koncert Przemysława Majewskiego.

Kolejka 16 - 23-24 marca

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim