aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
facebook / Gmina Marciszów

Wczoraj (sobota, 24 sierpnia) odbył się pierwszy rajd z cyklu "Ocalić od zapomnienia". Wyprawy organizuje grupa nieformalna działająca przy Polskim Związku Emerytów i Rencistów w Marciszowie.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godz. 11:00 dnia 25.08.2019 do godz. 22:00 dnia 25.08.2019.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 14:00 do 20:30 24 sierpnia.

Niedamirów - Wioska cudów

Ekochatka to projekt rewitalizacji przystanku autobusowego w Niedamirowie. Jest realizowany przez stowarzyszenie Niedamirów Wioska Cudów, przy wsparciu stowarzyszenia Kwiat Lnu.

fot. duw.pl

Jak informuje Dolnośląski Urząd Wojewódzki, dzięki 6,5 mln zł z Ministerstwa Zdrowia, na Dolny Śląsk trafi 16 nowych karetek dla placówek służby zdrowia.

fot. policja Kamienna Góra

Policjanci Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego z Jeleniej Góry w dniu 20 sierpnia 2019 roku przeprowadzili na terenie powiatu kamiennogórskiego wzmożone działania, których celem było ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości dotyczących wykonywania transportu drogowego osób i rzeczy.

fot. policja Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 23 sierpnia) policjanci z kamiennogórskiej drogówki prowadzą działania pod nazwą „Motocyklista”. Głównym celem policyjnej akcji jest ograniczenie liczby wypadków drogowych z udziałem kierujących pojazdami jednośladowymi. Policjanci apelują do motocyklistów o rozwagę!

policja Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 22 sierpnia) kamiennogórscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz unieważnił konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Zakończył się również konkurs na kierownika Wydziału Promocji i Polityki Społecznej.

fot. policja Kamienna Góra

W poniedziałek (19 sierpnia) policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Lubawki, u którego znaleźli 20 porcji marihuany.