aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
policja Kamienna Góra - narkotyki

Wczoraj (czwartek, 14 lutego) zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców Kamiennej Góry. W mieszkaniu jednego z nich policjanci znaleźli znaczne ilości narkotyków.

policja Kamienna Góra

We wtorek (12 lutego) policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali 21-latka, który odpowiadać będzie m.in. za kradzież.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 1 - Przepis na chemięUczniowie 5 szkół z Dolnego Śląska otrzymali dofinansowanie w dziewiątej edycji konkursu "Projekt z klasą". Wśród laureatów, którzy otrzymają grant finansowy jest Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry.

gmina Marciszów - kontrola policji

We wtorek (12 lutego) policjanci z Marciszowa na terenie swojej gminy zatrzymali 41-latka, mieszkańca gminy Kamienna Góra.

zusOd początku tego roku pacjenci i renciści mogą być zapraszani na badanie do lekarzy orzeczników także telefonicznie lub mailem. W ten prosty sposób Zakład może kontaktować się ze swoimi klientami pod warunkiem, że takie rozmowy telefoniczne są rejestrowane. Prawo dopuszcza także możliwość wysłania wezwania poprzez sms, a nawet wiadomość mailową.

Kamienna Góra - Przedszkole nr 2

Dzisiaj (środa, 13 lutego) w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze odbył się wielki bal przebierańców.

Kamienna Góra - Przedszkole nr 1

Wczoraj (wtorek, 12 lutego) w Przedszkolu nr 1 w Kamiennej Górze (ul. Spacerowa) odbył się bal karnawałowy.

Sanikom

Dzisiaj (wtorek, 12 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się spotkanie dotyczące aktualnej sytuacji prawnej dotyczącej gmin i przedsiębiorstw w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.

policja

Dwa patrole policji wezwane zostały w nocy z soboty na niedzielę (9/10 lutego) do jednego z lokali na terenie Lubawki. Zatrzymany 28-latek usłyszał szereg zarzutów.

policja

Wczoraj (niedziela, 10 lutego) policjanci zatrzymali 21-latka, który prowadził samochód pomimo cofnięcia prawa jazdy. Nie było to jedyne przestępstwo młodego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego.