aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Zarządca Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie poszukuje osób chętnych do pracy przy oprowadzaniu turystów (indywidualnych oraz grup zorganizowanych) po obiektach opactwa. Fundacja oferuje pracę w zgranym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji, zapewnia możliwość rozwoju, atrakcyjny system wynagrodzeń oraz elastyczne godziny pracy.

 

Wymagania: komunikatywność, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych, zainteresowanie turystyką i historią regionu, dyspozycyjność, entuzjazm. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów – rozmowy kwalifikacyjnej oraz ukończenia bezpłatnego kursu przewodnickiego. W ramach przygotowań osobom chętnym do pracy na ww. stanowisku zapewniamy dostęp do materiałów edukacyjnych i możliwość uczestnictwa w zwiedzaniu z obecnymi przewodnikami. Osoby zainteresowane prosimy o napisanie kilku zdań o sobie i o tym dlaczego chciałyby u nas pracować. List wraz z danymi kontaktowymi oraz zdjęciem proszę przesłać na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub na adres Fundacja „Europejska Perła Baroku”, Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów (z dopiskiem „praca – przewodnik turystyczny”).

Listy należy składać do dnia 31 stycznia 2019 roku, do godz. 16:00.
W przypadku dodatkowych pytań dot. rekrutacji zachęcamy do kontaktu.
Osoba kontaktowa - Jacek Trybuła, tel. 739 078 318, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA