aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

ZSZiO Kamienna Góra

W nowej formule ze względu na remont sali gimnastycznej odbyło się zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Uczniowie spotkali się nad zalewem.

 

Najwyższą średnią w kategorii technikum uzyskała Ewelina Szymczak z klasy 2a. W roku szkolnym 2018/2019 uzyskała średnią 5,55. W kategorii szkoły branżowej pierwszego stopnia średnią 5,36 uzyskała Katarzyna Ropelewska z klasy 2g. Nagrody wręczała Marzena Machałek – sekretarz w Ministerstwie Edukacji Narodowej wraz z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty Januszem Wrzałą.

100% frekwencją pochwalić się mogło trzech uczniów: Jakub Wiktor z 1a, Denis Adamus i Dominik Kiełek (obaj z klasy 1m) oraz Dawid Kołodziej z 1s.

W Szkolnym Konkursie na Najlepszego Sportowca pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Ewelina Bil z klasy 2e. Drugie miejsce przypadło Klaudii Cyrek (2a), a najniższym stopniem podium podzieliły się Karolina Kwaśniewska (2a) i Karolina Woźniak (3a).
W kategorii chłopców – pierwsze miejsce Nikodem Kumorek (3s), drugie Kacper Filip (3a), trzecie Szymon Sztejkowski (4a).

Marzena Machałek wręczyła na ręce dyrektor szkoły Marioli Jaciuk tablicę multimedialną.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez

REKLAMA