We wtorek (14 sierpnia) w Chełmsku Śląskim rozegrany został Otwarty Turniej Siatkówki. Do rywalizacji przystąpili cztery drużyny.

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkachDzisiaj (niedziela, 19 sierpnia) na Mistrzostwach Polski w biathlonie na nartorolkach odbyły się biegi pościgowe i biegi indywidualne. Zawody rozgrywane były w Dusznikach Zdrój. Wczoraj pisaliśmy o wynikach w sprintach.

Dzisiaj (niedziela, 19 sierpnia) w Wałbrzychu odbył się XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych. Rywalizacji na głównej trasie towarzyszył bieg na 10 km zdominowany przez zawodników z powiatu kamiennogórskiego.

Wczoraj (sobota, 18 sierpnia) w Sobieszowie odbył się rajd MTB Rowerem Przez Karkonosze.

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Aktualizacja 20:30

Dzisiaj (sobota, 18 sierpnia) w Dusznikach Zdrój rozegrane zostały sprinty zaliczane do Mistrzostw Polski w biathlonie na nartorolkach. Startowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Orzeł Lubawka : Górnik II Wałbrzych

Pierwszy mecz w sezonie 2018/19 w wałbrzyskiej klasie A rozegrał dzisiaj (sobota, 18 sierpnia) Orzeł Lubawka. Lubawscy piłkarze podejmowali drugi zespół Górnika Wałbrzych.

Wczoraj (środa, 15 sierpnia) kolarze i biegacze zdobywali przełęcz Okraj. Start wyznaczony został w Kowarach.

Wyniki pierwwzej rundy Pucharu Polski okręgu jeleniogórskiego. Większość spotkań rozegrana została dzisiaj (środa, 15 sierpnia). W rozgrywkach pozostała już tylko jedna drużyna z powiatu kamiennogórskiego.

Dzisiaj (środa, 15 sierpnia) pierwszy mecz w sezonie rozegrali piłkarze Orła Lubawka. Pojechali na pucharowe spotkanie z Unią Jaroszów.