aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - KS Sudety - turniej młodziczek

Dzisiaj (niedziela, 4 listopada) grupy, w których grają młodziczki i młodzicy KS Sudety Kamienna Góra rozegrały pierwszej turnieje ćwierćfinałowe.

Aktualizacja 17:53

Jak informują trenerzy, wynik meczu Twardogóry z Lubinem został źle wprowadzony na stronę DZPS. Twardogóra wygrała z Lubinem 2:0 (25:7, 25:12). Wynik i tabela zostana poprawione.

Oryginalna informacja
Młodziczki grają w grupie M. Dzisiaj były gospodyniami turnieju. Uległy MLKS "ECHO" Twardogóra 0:2 (5:25, 21:25). W drugim meczu pokonały UKPS II Lubin 2:0 (25:11, 25:18). UKPS II Lubin pokonał MLKS "ECHO" Twardogóra 2:0 (25:7, 25:12). Wszystkie drużyny mają po 3 punkty i ten sam stosunek setów. O kolejności decydują małe punkty. Liderem jest drużyna z Lubina. Drugie miejsce zajmują Sudety, trzecie Echo. Kolejny turniej rozegrany zostanie w Twardogórze 18 listopada.

Młodzicy grają w grupie składającej się z czterech zespołów. Pierwszy turniej rozegrany został dzisiaj w Miliczu, ale Sudety pauzowały. Pierwszy ćwierćfinałowy pojedynek rozegrają 18 listopada w Oławie. Turniej w Kamiennej Górze zaplanowany jest na 2 grudnia.

Wyniki za dzps.pl

Kamienna Góra - KS Sudety - turniej młodziczek

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez