aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - zawody rzutowe

Dzisiaj (sobota, 27 lipca) w Lubawce rozegrane zostały Ogólnopolskie Zawody Rzutowe Dla Młodzieży. Do rywalizacji przystąpili wędkarze z całej Polski.

Aktualizacja 28.07.2019.

W rywalizacji open najlepszy był Bartosz Mirek (PZW Katowice), drugie miejsce zajęła Karolina Kolarz (PZW Kielce), tzrecie Natalia Kolarz (PZW Kielce).

W kategorii do lat 16 wygrał Maciej Kurzawa (PZW Jelenia Góra), drugi był Dawid Lesk (PZW Poznań), trzeci Kacper Królikowski (PZW Jelenia Góra).

Wśród zawodników do lat 14 wygrał Filip Sala (PZW Kielce), drugi był Dawid Świerc (PZW Katowice), trzeci Fabian Ziemba (PZW Gdańsk).

W grupie do lat 12 tryumfował Mateusz Molisak (PZW Kielce), drugi był DOminik Borowski (PZW Katowice), tezeci Łukasz Elias (PZW Opole).

Oryginalna informacja
Zawody rozegrane zostały na boiskach przez szkole w Lubawce. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach sprawdzających celność i odległość rzutu. Rywalizowało 34 zawodników reprezentujących m.in. okręgi PZW w Bydgoszczy, Kielcach, Gdańsku, Katowicach, Opolu, Poznaniu, Jeleniej Górze, Wrocławiu. Wśród opiekunów młodzieży byli doświadczeni zawodnicy mogący pochwalić się sukcesami na zawodach krajowych i zagranicznych. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach do 12, 14 i 16 roku życia oraz w grupie open.

Lubawka - zawody rzutowe

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez

REKLAMA