aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

merc

Budowa drogi S3 wymusiła wprowadzenie zmian w organizacji ruchu, które spowalniają przejazd pojazdów. Nie wszyscy kierowcy są w stanie zaakceptować dłuższy czas przejazdu.

dym

Gdy kibice pasjonowali się skokami Polaków podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich, część Kamiennej Góry spowił gęsty dym.

Jak informuje jeden z internautów, na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu (godzina 8:15). Problem z podjazdem ma kierowca ciężarówki. 

 droga okrzeszyn

Obfite opady śniegu utrudniają poruszanie się po drogach. Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane po godzinie 5 rano na drodze powiatowej Okrzeszyn - Chełmsko Śląskie.

Krzeszów, św. Anna - bałwan

Ładna pogoda zachęca dzisiaj do spacerów. Podczas wypraw natrafić można na nietypowe widoki.

droga do Okrzeszyna

Niedziela przywitała mieszkańców powiatu kamiennogórskiego śniegiem. Od internautów otrzymujemy zdjęcia z dróg. Fotografie wykonane zostały po godzinie 1w na drodze do Okrzeszyna.

Kamienna Góra - stężenie PM2,5

Od jednego z mieszkańców Kamiennej Góry otrzymaliśmy informacje z dzisiejszego pomiaru stężenia pyłu PM 2,5 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - ul. Katowicka

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia śmieci pozostawionych przy jednym z kubłów przy ul. Katowickiej w Kamiennej Górze. Niestety ponownie w to miejscu trafiły odpady, które powinny zostać oddane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów.

śmieci

Od jednej z internautek otrzymaliśmy zdjęcia wykonane przy moście łączącym centrum handlowe przy ul. Papieża Jana Pawła II z ul Broniewskiego. Na fotografiach widać porozrzucane przy ścieżce śmieci.

Raszów - choinka

Jak informuje jeden z internautów, z inicjatywy sołtys i rady sołeckiej po raz kolejny koło przystanku w Raszowie pojawiło się świąteczne drzewko.

REKLAMA