aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Jedną z internautek zaniepokoił widok jaki zastała podczas spaceru przy ulicy Cegielnianej w Kamiennej Górze. Tuż koło placu zabaw powstało dzikie wysypisko.

 

„W Wielki Piątek (…) udałam się nad zbiornik znajdujący się na terenie po byłej cegielni. Siedząc nad jego brzegiem usłyszałam nagle odgłos zrzucanych w pośpiechu śmieci ze skarpy dobiegający z okolic garaży, które znajdują się przy ulicy Nowej/Cegielnianej. Kiedy się odwróciłam zobaczyłam biały samochód dostawczy i 3 mężczyzn wsiadających do niego” pisze internautka. Na potwierdzenie swoich słów przesyła też zdjęcia. „Nikogo to nie rusza, a mnie tak i ciągle się zastanawiałam jak powstało w tym miejscu takie składowisko odpadów. Teraz już wiem.”

śmieci walają się tuż przy placu zabaw między marketem Dino, a blokami przy ulicy Nowej. Również teren w stronę zbiornika nie wygląda najlepiej. Nowo powstające domki jednorodzinne budowane są w coraz bardziej zaśmieconym otoczeniu. Na łąkę wysypywany jest gruz i odpady komunalne.

Internautka zwraca się również z apelem do Urzędu Miasta i zarządcy terenu: „Proszę nasze władze o natychmiastową reakcje w tym temacie, a właściciela nieruchomości o doglądanie terenu. Trzeba jak najszybciej powstrzymać ten postępujący proces  powstawania dzikiego wysypisko w samym środku miasta i tak blisko zbiornika wodnego, który jest ostoją dla ptactwa.”

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA