aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wospSztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim zachęca do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem .

Grupa mieszkańców Kamiennej Góry oragnizuje spotkanie ku pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Spotkanie zaplanowane jest dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) o godzinie 19:00 przy ratuszu w Kamiennej Górze.

wospLubawski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca mieszkańców Lubawki i okolic do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem .

WOŚP Krzeszów

W Krzeszowie 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra w szkolnej sali gimnastycznej.

Aktualizacja 14.01.2019

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Prezydent RP Andrzej Duda skierował do kontrasygnaty Prezesa Rady Ministrów rozporządzenie w sprawie wprowadzenia żałoby narodowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

WOŚP Pisarzowice

W Domu Kultury w Pisarzowicach trwa 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aktualizacja 20:31
Znamy kwotę zebraną w Pisarzowicach

WOŚP Kamienna Góra

Znamy już kwotę zebraną przez kamiennogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku sztab działał w Kamiennej Górze, Przedwojowie, Krzeszowie, Pisarzowicach i Marciszowie.

WOŚP Przedwojów

W ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grają mieszkańcy Przedwojowa.

Aktualizacja 19:30
Znamy zebraną w Przedwojowie kwotę.

Kamienna Góra

Kilkanaście osób spotkało się dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) pod kamiennogórskim ratuszem. Chwilą ciszy i zapaleniem zniczy uczcili pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

WOŚP Marciszów

Dom Kultury w Marciszowie wypełnili dzisiaj uczestnicy 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra gra również wokół budynku.

Aktualizacja 15.01.2019