aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

WOŚP gmina Kamienna Góra

Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra opublikowało listę punktów, w których będą prowadzone kwesty na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

wosp walbrzychDo 4 grudnia można zgłaszać się na wolontariuszy 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wałbrzyski sztab już od października pracuje pełną parą! Finał nie odbędzie się bez Was, kwestujących!

 wosp

Jurek Owsiak poinformował o zmianie terminu 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP Lubawka

W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawił nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra, dlatego zachęcamy do zapisów wszystkich, którzy chcą zostać wolontariuszami 29. Finału WOŚP prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 75 74 11 362.

WOŚP Kamienna Góra

Kochani! Od dziś można już wspierać 29 Finał WOŚP. Sztab #412 zarejestrował eSkarbonkę, do której już można "wrzucać" pieniądze.

WOŚP Kamienna Góra

Czekamy na wolontariuszy 29 FINAŁU WOŚP.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną.

WOŚP Kamienna GóraPrzed nami 29. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – FINAŁ Z GŁOWĄ!

10 stycznia 2021r. będziemy zbierać pieniądze na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostykę głowy.

W ubiegłym roku kamiennogórski Sztab wpłacił na konto Fundacji WOŚP 180.435,78zł.

WOŚP

Dziesiątego stycznia 2021r. po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki publicznej w dniu Finału jest zebranie środków pieniężnych wspomagających laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.