Print

wybory 2019 euroW niedzielę (26 maja) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zobacz gdzie możesz głosować. Lokale wyborcze czynne będą w godzinach 7:00-21:00.

 

Obwody głosowania

miasto Kamienna Góra
1 Zespół Szkół, ul. Lubawska 8, 58-400 Kamienna Góra - Ulice: Cisowa, Lubawska, Ludwika Waryńskiego, Modrzewiowa, Parkowa, Świerkowa, Ziemska, Michała Drzymały, Mostowa, Sportowa, Stanisława Staszica, Wiejska
2 Muzeum Tkactwa, Plac Wolności 11, 58-400 Kamienna Góra- Ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Browarowa, Krótka, Łużycka, Młyńska, Muzealna, Plac Browarowy, Plac Wolności, Rybna, Słowiańska, Spacerowa, Stefana Okrzei, Żytnia, Jesionowa, Katowicka, Legnicka, Mała, Napoleońska, Na Wzgórzu, Osiedle Antonówka, Polna, Ptasia, Zamkowa
3 Powiatowy Urząd Pracy, ul. H. Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra - Ulice: Henryka Sienkiewicza, Papieża Jana Pawła II, Piotra Ściegiennego, Władysława Broniewskiego, Bohaterów Getta, Fabryczna, Lipowa, Szpitalna
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Jeleniogórska 7, 58-400 Kamienna Góra - Ulice: Fryderyka Chopina, Jedwabna, Jeleniogórska, Józefa Lompy, Szkolna, Towarowa, Adama Asnyka, Magazynowa, Nadrzeczna, Przemysłowa, Zielona
5 Szkoła Podstawowa Nr 1, Plac Kościelny 1, 58-400 Kamienna Góra- Ulice: Aleja Wojska Polskiego, Karola Miarki, Łączna, Ogrodowa, Plac Grunwaldzki, Plac Kościelny, Przelot, Słoneczna, Stara, Stefana Żeromskiego, Wąska, Leśna, Licealna, Tadeusza Kościuszki
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 58-400 Kamienna Góra - Ulice: Jana Kilińskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Piastowska, Romualda Traugutta
7 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, ul. R. Traugutta 2, 58-400 Kamienna Góra - Ulice: Cicha, Juliusza Słowackiego, Azaliowa, Cegielniana, gen. Józefa Hallera, Jasna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Nowa, Różana, Śląska, Tulipanowa, Wrzosowa, Wysoka
8 Osiedle Krzeszowskie, ul. K. K. Baczyńskiego 19, 58-400 Kamienna Góra - Ulice: Księcia Bolka I, Tkaczy Śląskich, Janusza Korczaka, Konwaliowa, Krzeszowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwiatowa, Storczykowa, Wałbrzyska
9 Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o. o., ul. Janusza Korczaka 1, 58-400 Kamienna Góra - Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o. o. w Kamiennej Górze
10 Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o., ul. Bohaterów Getta 10, 58-400 Kamienna Góra - Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o.

gmina Kamienna Góra
1 Centrum Biblioteczno-Kulturalne Filia Biblioteki, Leszczyniec 100 - Sołectwa: Leszczyniec, Ogorzelec, Szarocin
2 Zespół Szkół w Pisarzowicach, Pisarzowice 149 - Sołectwa: Czarnów, Pisarzowice, Raszów, Rędziny
3 Świetlica Wiejska, Przedwojów 43A - Sołectwa: Janiszów, Przedwojów
4 Szkoła Podstawowa, Ptaszków 49 - Sołectwa: Dębrznik, Ptaszków
5 Centrum Biblioteczno-Kulturalne, Krzeszów ul. Kalwaria 1 - Sołectwa: Jawiszów, Krzeszów, Lipienica, Olszyny
6 Świetlica Wiejska, Gorzeszów 113 - Sołectwa: Dobromyśl, Gorzeszów, Kochanów, Krzeszówek
7 Świetlica Wiejska, Czadrów 26 - Sołectwo Czadrów
8 Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie, Szarocin 1 - Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie

Lubawka
1 Zespół Szkół Publicznych im. Żołnierzy Sybiru, ul. Mickiewicza 4, 58-420 Lubawka - Lubawka ulice: Brzozowa, Celna, Graniczna, Krucza, Mickiewicza, Nadbrzeżna, Podgórze, Podlesie, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Sportowa, Sudecka, Szeroka, Szkolna, Szymrychowska, Świerkowa, Torowa, Węglowa, Zakopiańska
2 Dom Kultury w Lubawce, ul. Kamiennogórska 19, 58-420 Lubawka - Lubawka ulice: Aleja Wojska Polskiego, Boczna, Browarna, Ciasna, Długosza, Domy Kolejowe, Garbarska, Górska, Jagiellońska, Jedwabna, Kombatantów, Kościuszki, Krótka, Łączna, Ogrodowa, Piastowska, Piaszczysta, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Pocztowa, Potokowa, Tkacka, Wąska, Wiejska, Wodna
3 Dom Kultury w Lubawce, ul. Kamiennogórska 19, 58-420 Lubawka - Lubawka ulice: Anielewicza, Cmentarna, Dolna, Drzymały, Dworcowa, Gazowa, Kamiennogórska, Karkonoska, Komunalna, Leśna, Lipowa, Morska, Nowa Kolonia, Sienkiewicza, Zielona
4 Zespół Szkół Publicznych im. "Tkaczy Chełmskich", Chełmsko Śląskie ul. Kolonia 14 - Chełmsko Śląskie, Błażejów, Okrzeszyn, Uniemyśl
5 Świetlica Wiejska, Stara Białka 35 - Błażkowa, Paczyn, Paprotki, Stara Białka
6 Szkoła Podstawowa w Miszkowicach, Miszkowice 8 - Jarkowice, Miszkowice
7 Świetlica Wiejska, Opawa 59 - Bukówka, Niedamirów, Opawa, Szczepanów

Marciszów
1 Urząd Gminy w Marciszowie, ul. Szkolna 6, 58-410 Marciszów - Marciszów
2 Świetlica wiejska w Ciechanowicach, Ciechanowice 19a - Ciechanowice
3 Świetlica wiejska w Domanowie, Domanów 44 - Domanów, Pustelnik, Nagórnik
4 Świetlica wiejska w Pastewniku, Pastewnik 49 - Pastewnik
5 Świetlica wiejska w Świdniku, Świdnik 50a - Świdnik
6 Świetlica wiejska w Sędzisławiu, Sędzisław 25a - Sędzisław
7 Świetlica wiejska w Wieściszowicach, Wieściszowice 43 - Wieściszowice