aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. PTSM-JR

W dniu 16 października 2020 roku uczniowie klasy IV c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wybrali się na zajęcia edukacyjne do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra” w Myśliborzu aktywnie włączając się do „Cyklu wycieczek edukacyjnych do centrów edukacji ekologicznej oraz wycieczek popularnych rozwijających zainteresowania krajoznawczo-przyrodnicze młodych mieszkańców Kamiennej Góry”, który organizowany jest przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra. W związku z wejściem powiatu kamiennogórskiego do „strefy czerwonej” realizacja zaplanowanych wycieczek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu naszego powiatu została zawieszona do odwołania.

fot. PTSM-JR

W dniu 9 października 2020 roku uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wybrali się na terenową lekcję przyrody do rezerwatu przyrody „Głazy Krasnoludków”. Trzecioklasiści wzięli udział w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Miejskiej Kamienna Góra” organizowanym dla nich przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 15 października 2020 roku uczniowie z dwóch klas II a i II b ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie wybrali się po raz pierwszy na zajęcia edukacyjne do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra” w Myśliborzu. Drugoklasiści wzięli udział w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Kamienna Góra” organizowanego dla młodych mieszkańców gminy przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 8 października 2020 roku uczniowie z dwóch klas I a oraz I b ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie wybrali się na edukacyjno-przyrodniczą wycieczkę do Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego w Karpaczu. Pierwszoklasiści wzięli udział w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Kamienna Góra” organizowanego dla młodych mieszkańców gminy przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 13 października 2020 roku uczniowie dwóch klas III a i III b ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-przyrodniczej do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra” w Myśliborzu. Trzecioklasiści po raz drugi w tym roku szkolnym wzięli udział w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Kamienna Góra” organizowanego dla młodych mieszkańców gminy przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 7 października 2020 roku uczniowie klasy V a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze uczestniczyli w ciekawej wycieczce krajoznawczo-historycznej, do Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu – placówki muzealnej otwartej w 2014 r. . Młodzi kamiennogórzanie uczestniczyli w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Miejskiej Kamienna Góra” organizowanym dla nich przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 12 października 2020 roku uczniowie klasy IV d ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wybrali się na zajęcia ekologiczne do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra” w Myśliborzu aktywnie włączając się do „Cyklu wycieczek edukacyjnych do centrów edukacji ekologicznej oraz wycieczek popularnych rozwijających zainteresowania krajoznawczo-przyrodnicze młodych mieszkańców Kamiennej Góry”, który organizowany jest przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 6 października 2020 roku uczniowie klasy V b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze uczestniczyli w ciekawej wycieczce krajoznawczo-historycznej, do Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu – placówki muzealnej otwartej w 2014 r. . Młodzi kamiennogórzanie uczestniczyli w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Miejskiej Kamienna Góra” organizowanym dla nich przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 9 października 2020 roku uczniowie klasy III d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wybrali się na zwiedzenie Podziemnej Trasy Turystycznej „Projekt Arado” aktywnie włączając się do „Cyklu wycieczek edukacyjnych do centrów edukacji ekologicznej oraz wycieczek popularnych rozwijających zainteresowania krajoznawczo-przyrodnicze młodych mieszkańców Kamiennej Góry”, który organizowany jest przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, Muzeum Tkactwa oraz „Projekt Arado – zaginione laboratorium Hitlera”, które włączają się w proces edukacji regionalnej młodych mieszkańców Kamiennej Góry przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 5 października 2020 roku uczniowie klasy VII c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce przyrodniczo-krajoznawczej do Parku Narodowego Gór Stołowych. Młodzi kamiennogórzanie uczestniczyli w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Miejskiej Kamienna Góra” organizowanym dla nich przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

REKLAMA