aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraPracujemy nad ofertą kulturalną na najbliższe miesiące. Wiosną w Kamiennej Górze będzie się sporo działo.

Marciszów - kanalizacja sanitarna

fot. PP3 Kamienna Góra

Dyrektor i pracownicy Przedszkola Publicznego Nr 3 w Kamiennej Górze zapraszają chętnych rodziców z dziećmi w wieku od 3 - 6 lat na dni otwarte przedszkola - w dni powszednie w okresie: 24-26 lutego w godzinach 9.00 – 11.00.

Kamienna GóraXXI Sesja Rady Miasta odbędzie się 26 lutego 2020 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta. z następującym porządkiem obrad:

fot. UM Kamienna Góra

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 8 o powierzchni 21,25 m2, położonego na II piętrze w wielorodzinnym budynku przy ul. F. Chopina 8 w Kamiennej Górze.

pupOsoby, którym w 2019 roku wypłacono zasiłek dla bezrobotnych lub dodatek aktywizacyjny zapraszamy do odbioru PIT-11 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Kamiennej Górze, ul. Sienkiewicza 6A, Sekretariat II piętro, w godzinach od 8:00 do 15:00 do dnia 21 lutego 2020 r.

fot. starostwo Kamienna Góra

Zarząd Powiatu Kamiennogórskiego ogłasza II ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego własność Powiatu Kamiennogórskiego, położonego w Kamiennej Górze, przy ul. gen. Józefa Hallera 7.

Kondolencje - T. Kulon

Kondolencje - T. Kulon

Kondolencje - T. Kulon

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA