aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot umkg

Urząd miasta w Kamiennej Górze przeznaczy ponad pół miliona złotych na podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Samorząd pozyskał dotację w ramach rządowego programu Cyfrowa Gmina.

fot. umkg

Miejski projekt „Kamiennogórscy uczniowie łącza współczesność z tradycją” uzyskał dofinansowanie ze środków unijnych, którymi dysponuje Urząd Marszałkowski w ramach pomocy na niwelowanie negatywnych skutków wywołanych pandemią Covid-19. Na Dolnym Śląsku rozdysponowano z tej puli 35,5 miliona złotych.

fot. UM Kamienna Góra

Udział w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) to ważne źródło pieniędzy w budżecie Kamiennej Góry. Urząd miasta zachęca, by płacić podatki w miejscu zamieszkania, a nie zameldowania.

fot. umkg

Urząd miasta w Kamiennej Górze uruchomił specjalną linię dla seniorów.

fot. UM Kamienna Góra

Do wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei oraz do kamiennogórskiego starostwa przesłaliśmy informacje o niebezpiecznych punktach, które znajdują się na ulicach pozostających w zarządzie tych instytucji.

Kamienna Góra

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 29,85 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. L. Waryńskiego 8-10.

Kamienna Góra - lokal użytkowy ul. Młyńska 1 - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 26,49 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Młyńskiej 1.

fot. UM Lubawka

Informujemy, że Reprezentacja Polski wygrała grupę D, w której rywalizowała z Gruzją, Grecja i Argentyną, awansując do półfinału turnieju ATP Cup. Do tego sukcesu dzisiaj doprowadzili Szymon Walków wraz z kortowym partnerem Janem Zielińskim wygrywając w deblu, po wygranej Huberta Hurkacza oraz Kamila Majchrzaka w singlu z Argentyńczykami.

Kamienna GóraMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamiennej Górze rozpoczął przyjmowanie wniosków o przyznanie dodatku osłonowego w ramach Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej.

lubawka Na mocy Zarządzenia Nr 204/2021 Burmistrza Miasta Lubawka z dnia 8 grudnia 2021 r. ustalono dzień wolny od pracy dla wszystkich pracowników Urzędu Miasta Lubawka tj. 07.01.2022 r. (piątek) - wzamian za święto przypadające w sobotę 01.01.2022 r.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA