aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Kamienna Góra otrzymała dofinansowanie na wymianę kopcących źródeł ogrzewania. Zamierzamy pozbyć się prawie 200 pieców węglowych.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje:
Jakie dane należy wcześniej przygotować aby spis przebiegł sprawnie i zajął jak najmniej czasu

sanikomZ powodu prowadzonych prac remontowych sieci wodociągowej dzisiaj (poniedziałek, 19 października) od godziny 10.00 do godziny 14 możliwe będą przerwy w dostawie wody w miejscowościach Jarkowice, Miszkowice. 

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

mgok 145W związku z zaostrzeniem przepisów w naszym powiecie, Dom Kultury w Lubawce informuje o zmianach, jakie od poniedziałku (19 października) zajdą w sposobie funkcjonowania zajęć stałych.

 revival

Informujemy o kolejnych zmianach jakie zaszły w programie AcionDay REVIVALu.

Kamienna Góra, Spółka Mieszkaniowa

W związku z wejściem powiatu kamiennogórskiego w strefę czerwoną z dniem 19.10.2020 r. Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. w Kamiennej Górze informuje, że przeprowadzanie zebrań rocznych wspólnot mieszkaniowych zostaje wstrzymane.

fot. UM Kamienna Góra

Z uwagi na ograniczenia pandemiczne w czerwonej strefie jesteśmy zmuszeni odwołać niedzielną uroczystość odsłonięcia odrestaurowanego pomnika św. Jana Nepomucena. Spotkanie odbędzie się w innym terminie.

ZMIANY W PROGRAMIE REVIVALu

W związku z nowymi obostrzeniami na skutek umieszczenia Powiatu Kamiennogórskiego w tzw. strefie czerwonej, przedstawiamy zmiany, jakie zaszły w programie dnia akcyjnego REVIVALu.

fot. UM Kamienna Góra

Ze względów epidemicznych musieliśmy ograniczyć zwyczajowe akademie do niezbędnego minimum. Z nauczycielami spotkaliśmy się w sali witrażowej ratusza.

fot. UM Kamienna Góra

Fundusz Sprawiedliwej Transformacji oraz łącznik z drogą S3 w Ptaszkowie były tematem rozmów z Grzegorzem Macko, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego. Spotkanie z udziałem samorządowców ziemi kamiennogórskiej odbyło się w urzędzie miasta w Kamiennej Górze.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA