aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra, Sezal, promocja

fot. wp

Oprócz ludzi, którym wystarczy przeglądanie mediów społecznościowych, wśród użytkowników globalnej sieci znajdziemy także osoby o szczególnych wymaganiach, potrzebujące bardziej zaawansowanych funkcji. Jeżeli musimy zapewnić dostęp do Internetu w większym mieszkaniu, czy w małej firmie, a do tego chcemy mieć możliwość zdalnego dostępu do lokalnego dysku, czy kamer monitoringu, musimy dobrać odpowiedni router. Na szczęście, urządzenie takie nie musi być ani skomplikowane w konfiguracji, ani bardzo drogie.

fot. wp

Meble sklepowe to wizytówka każdego sklepu. Choć w pierwszej chwili nie są zauważalne przez klientów, odgrywają bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu każdej placówki handlowej. Pozwalają optymalnie rozmieścić i wyeksponować wszystkie towary, skupiają uwagę klientów na produktach, tworzą w placówce odpowiedni nastrój. Odpowiednio dobrane i właściwie ustawione meble zapewniają placówce estetyczny wygląd, umożliwiają sprzedawcom łatwiejszą obsługę klientów.

fot. wp

W ostatnich latach zanotować można znaczny wzrost popularności instalowania paneli słonecznych. Gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorcy coraz chętniej wybierają użytkowanie energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii, w tym przypadku ze słońca, niż z tradycyjnych paliw kopalnianych. Takie rozwiązanie niesie za sobą sporo korzyści, m.in. pod względem ekologicznym.

fot. wp

Wkrętarka jest jednym z najbardziej uniwersalnych narzędzi, jakie można posiadać w domu i warsztacie. Tego typu elektronarzędzia znacząco ułatwiają pracę przy remoncie i ogólnym majsterkowaniu. Wybór sprzętu na rynku jest ogromny i łatwo pogubić się w kłopocie bogactwa. Jeśli więc perspektywa wkręcania i wykręcania śrub przy użyciu klasycznego śrubokręta jest co najmniej przerażająca, to zakup nowoczesnej wkrętarki jest najlepszym rozwiązaniem. Jakie urządzenie wybrać? Jakie są rodzaje wkrętarek dostępnych na rynku?

Źródło: pexels.com

Organizujesz przyjęcie w domu i szykujesz się na wizytę gości? Nie masz czasu do zrobienia czegoś na ciepło i szukasz sprawdzonych przepisów? A może po prostu masz ochotę na przekąskę do wieczornego filmu? Nie ważne, czy szukasz przekąski, która będzie królować na twoim sylwestrowym stole czy na urodzinach czy też chcesz urozmaicić swoje imprezowe menu o zimne przekąski na jeden kęs. Pyszna przekąska z serem i warzywami? A może szybkie przekąski z ciasta francuskiego? Czy wiesz, że przekąska nie musi być z piekarnika? Możesz kupić wygodne, gotowe, smaczne przekąski, jakie znasz z kina, bezpośrednio do domu. Z całą pewnością to świetny pomysł na szybkie przystawki na przyjęciu czy smaczne i proste jedzenie, gdy masz na nie ochotę.

Kamienna Góra - Anturium

Dom pogrzebowy, zakład kamieniarski Anturium, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika fizycznego - mężczyzny do obsługi ceremonii pogrzebowych, drobnych oprac kamieniarskich, mile widziane prawo jazdy kategorii B.
tel. 881 791 007,  511 778 940

pieczątki

Pieczątki firmowe powinien mieć każdy prowadzący własną działalność gospodarczą. To prosty sposób potwierdzenia dokumentów. Jak wybrać i zamówić najlepszą pieczątkę?

fot. lh

Zwolnienie L4 usprawiedliwia nieobecność pracownika w pracy, a dodatkowo uprawnia go do pobierania świadczeń zdrowotnych. Wystawić je może lekarz w czasie wizyty na NFZ lub prywatnej. Nie każdy wie, ale zwolnienie L4 można szybko otrzymać również w czasie wizyty zdalnej. Jak to zrobić i gdzie sprawdzić zwolnienie lekarskie tak wystawione?

fot. wp Zdrowy wzorzec żywieniowy obejmuje wybór produktów ze wszystkich grup żywnościowych (warzywa, owoce, zboża, nabiał i żywność białkowa, w tym ryby), spożywanych w zalecanych ilościach i w ramach zapotrzebowania kalorycznego.

REKLAMA